Polski antysemityzm jest defensywny.

Czy Polska jest krajem antysemickim. Próbę odpowiedzi na to pytanie podjęła się żydowska organizacja ADL. Otrzymawszy uprzednio pieniądze od niemieckiego Volkswagena, który troszczy się o Żydów szczerze i nieustająco, ADL przeszło do badań. Aby dać zadość naukowej sztuce, cały sztab odpowiednio wyedukowanych „znawców tematu” przygotował ankietę, która w kilku błyskotliwych pytaniach miała dać odpowiedź, gdzie antysemityzm zalęgł się trwale i gdzie przekornie wciąż wzrasta i wzrasta. Żeby nie było, do badania wytypowano oprócz Polski jeszcze kilkanaście państw, ale z góry upatrzona ofiara musiała być ustrzelona.

Wynik zaskoczył chyba wszystkich, oprócz samych autorów badania. Bo ci zapewne cmokając głośno wypowiedzieli „a nie mówiliśmy”. A zachodni adresat całego przedsięwzięcia, z typową dla Anglosasów ignorancją, przyklasną i w podskokach wyraził oburzenie. Polska najbardziej antysemickim krajem na planecie Ziemia, a z dużym prawdopodobieństwem również najbardziej antysemicki kraj w tej części galaktyki.

Mniejsza o to, że nie przebadano wszystkich państw świata. Mniejsza o to, że pytania były w ten sposób sformułowane, że w zasadzie nie same czyny były problemem, a myśli. Tak, drodzy Państwo, mamy do czynienia z „myślozbrodnią”. To swoiste „novum”. Bo jak w ogóle śmieć śmie śmieć i pomyśleć coś przeciwko żydowskiej supremacji. Dziś, aby zostać antysemitą, nie trzeba już ciskać cegłą w okna synagogi. Obecnie wystarczy sam pogląd, że Żydzi mają dominującą pozycję w świecie, mediach, finansach, polityce. I nie jest tutaj istotne, czy tak jest faktycznie. Tego nie badano. W zasadzie samo stwierdzenie faktu, może być zbrodnią najcięższą w XXI wieku.

Paradoksalnie ten sam pogląd wyrażają murzyni i lewicowi aktywiści, którzy ni mniej ni więcej stwierdzają, że mamy do czynienia z białą supremacją. Że biali dominują w ekonomii, mediach (coraz mniej), sporcie czy kulturze masowej. Czy w związku z tym nazywamy tych ludzi antybiałymi? Przecież stwierdzają pewien fakt, a już inna historia dlaczego tak się dzieje. (Na marginesie Żydzi nie uważają się za białych).

I wracając do tematu drapieżnego, wzrastającego i panoszącego się antysemityzmu w Polsce. Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na fakt, że ten antysemityzm jest defensywny i wtórny do tego co robią Żydzi. W przeciwieństwie do zachodnich utopii, gdzie mamy mnóstwo ataków na Żydów (W Niemczech około 1500 ataków w ciągu roku), w Polsce do tych ataków praktycznie nie dochodzi, ich ilość spada, a media nieproporcjonalnie nagłaśniają każdy z nich, dając wodę na młyn takim organizacjom jak ADL. Na szczęście policja szybko wykrywa sprawców, a sądy wydają bardzo surowe wyroki.

Nie możemy natomiast pozwolić na to, aby zabroniono nam myśleć i mieć własne opinie! Nie możemy się dać zastraszyć przed posiadaniem tych opinii! Bo jeśli ktoś chce przyjść i zabrać nam naszą przyszłość to mamy prawo nazwać takiego skur… bandytą, złodziejem i mieć o nim jak najgorsze zdanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s