58 tysięcy faszystów na meczu Polska-Izrael.

Mecz Polska-Izrael jeszcze się nie odbył. Nie musi się wcale odbyć, żeby już dziś móc dokonać przeglądu prasy światowej. Kupujemy sobie jakieś poczytne źródło informacji z zachodniej Europy, niech będzie np. Postępowy Post. Patrzymy na trzeciej stronie jest artykuł, a w nim informacja o 58 000 faszystów na meczu w Warszawie. Czytamy dalej:

„…w Polsce rządzonej przez ultrakatolicką i hiperfaszystowską partię PiS odbył się mecz reprezentacji tego kraju z Izraelem. Kibice skandowali hipernacjonalistyczne i ultraantysemickie hasła, buczeli podczas odegrania hymnu bezcennego Izraela oraz odpalili race, które jednoznacznie kojarzą się z bolesną historią tego kraju. Na meczu można było wyczuć, że nawet widzowie przed telewizorami przed otwarciem piwa najpierw z nienawiścią spalili kukłę Żyda. Te wszystkie zdarzenia wyraźnie dają nam sygnał, że żydowskie roszczenia zwrotu mienia bezspadkowego muszą zostać bezwzględnie zaspokojone”

Skoro przyszłość już się wydarzyła, to cóż nam robić aby jej zapobiec? Czy możemy jakoś wygrać z machiną propagandową, angażującą większość światowych mediów, posiadającą zaplecze intelektualne i finansowe o niezmierzonym potencjale? Czy możemy wygrać z rasizmem i fanatyzmem pewnych środowisk, które nienawidzą innych ludzi i dla których liczy się tylko interes jednej nacji? Co mamy robić? Idźmy za przykładem Mahatma Gandhiego i w walce z imperium medialnym zastosujmy bierny opór.

Skoro spodziewają się 58 000 faszystów, nie dajmy im nawet 100 faszystów, nie idźmy na ten mecz, zbojkotujmy go jako zagrażającego interesom naszego Państwa i naszego Narodu! Nie róbmy w Warszawie kolejnej Konferencji Bliskowschodniej, nie idźmy w ciemny zaułek gdzie bandyta z długim nosem skrył się aby nas uderzyć butelką w tył głowy i zabrać nam nasz portfel!

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mój przekaz nie dotrze do szerszej rzeszy ludzi i nie wywrze żadnego wpływu. Nie jesteśmy zorganizowani, nie mamy swoich mediów, a nawet jeśli jakieś powstają to nie wspieramy je dość dobrze. Wolimy kolorowe obrazki i chwytliwe tytuły w mediach tylko polskojęzycznych, bo z Polską mają tyle wspólnego, że są pisane w języku polskim. Reszta to obca indoktrynacja i obcy kapitał.

13 myśli na temat “58 tysięcy faszystów na meczu Polska-Izrael.

 1. powiedz, jak bardzo by to bolało gdybyś podał jakieś źródła w widocznym miejscu? czy bolałoby jak poród, jak ból zęba, jak rodzące się kamienie nerkowe? jak?

  Polubienie

 2. Dlaczego mamy siedzieć cicho? To oni są rasistami i faszystami. Nie zgadzasz się z nimi? Jesteś zwyczajnie śmieci*m „gojem”, nie zasługujesz na życie, jedzenie, dosłownie na nic.
  O tym że ratowaliśmy ich przed hitlerem który by ich zagazował, rozstrzelał i spalił zapomnieli. To my szliśmy do „łagrów”, nas mordowali za ich ochronę

  Polubienie

 3. Zajączek chciał usmażyć sobie jajecznicę. Nie miał jednak patelni. Jedynym zwierzęciem, o którym wiedział, że miała patelnię była lisica. Ale że lisica chytra i wredna, zajączek myśli:
  – Nie pożyczy – stara i wredna jest, nie pomoże mi i jeszcze się śmiać będzie. Chociaż może pomoże, w sumie borsuk mówił że lisica mnie lubi… Eee, ale mówił też że to stara suka. Nie pożyczy. Ale lis ma u mnie dług, tyle razy orżnąłem go w pokera…
  Zajączek tak myśli, myśli, wciąż idąc przez las aż w końcu dochodzi do lisiej nory. Puka, czeka.
  – Pożyczy. Nie pożyczy… Pożyczy! Nie pożyczy!
  W końcu otwierają się drzwi a zajączek drze się na lisicę:
  – A w dupę se wsadź tą patelnię!

  I do tego mniej więcej sprowadza się ta „przepowiednia”.

  Polubienie

 4. Widzę, ze nie wszyscy zrozumieli mój zamysł. Tłumaczę więc: chodziło mi o to, że możemy śmiało założyć, że zbliżający się mecz Polska-Izrael będzie doskonałym momentem, aby pokazać światu Polaków jako antysemitów i nazistów. Po pierwsze, zawsze znajdzie się ktoś, kto faktycznie da upust emocjom i zademonstruje antysemicką postawę, a po drugie nawet jeśli zabraknie tego pierwszego to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby służby wynajęły wywrotowców, którzy dostarczą im to co będzie trzeba. Ten artykuł w Postępowy Post oczywiście jest satyrą tego, czego się spodziewa, a oparłem tą satyrę na tym co już było w mediach zachodnich, chociażby rzekomy marsz „40 000 nazistów” gdzie chodziło o Marsz Niepodległości. Czy było tam 40 000 faszystów? Oczywiście nie. Ale był pretekst do tego, żeby nam dorobić gębę.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Czyta człowiek czasami komentarze pod jakimiś artykułami znanych portali i nie dowierza. Myślę sobie że to muszą być trolle, później czytasz artykuł na mniejszym blogu którego trolle raczej by nie atakowały i komentarze tak samo durne jak i na dużych portalach. Serio nie potraficie ze zrozumieniem przeczytać takiego krótkiego wpisu?

  Polubienie

 6. Sam nie pójdę na ten mecz i właśnie dlatego jak to opisujesz. Nie zgadzam się tylko z jednym – z tym „biernym oporem”. Właśnie przeciwnie – tu musi być czynny opór, np. żądania u władz, aby wstały z kolan a jeśli nie, to zapowiedzieć, że zapamiętamy to przy jesiennych wyborach.

  Polubienie

 7. gdybym byl wszystkimi to poprostu bym siedzial i w totalnej ciszy obserwowal…wiele tez tu zalezy od postawy pilkarzy, gdybym byl wszystkimi pilkarzami to bym oczywiscie sie nie przywital, tez nalezy okazac mieszkanca izraela ze w obliczu faktow historycznych, postawa panstwa izrael w stosunku do Polski jest haniebna (domniemam, że dla żydów nie ma znaczenia słowa honor hańba…), i kończy milenium kredytu zaufania i pomocy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s